Team De Boei Stratum- Tongelre is gespecialiseerd in persoonlijke begeleiding bij dagbesteding en in de thuissituatie. We zijn er voor mensen in de wijken Stratum en Tongelre die tijdelijk of langdurig ondersteuning nodig hebben op allerlei levensgebieden.

Het team

Wijkteam Stratum- Tongelre is een zelf organiserend team dat het belangrijk vindt om niet alleen vanuit je functie te werken maar ook vanuit wie je bent als mens en hoe je in het leven staat. We hebben met cliënten en onderling, een sterke verbondenheid van waaruit we werken.

In ons team werken verschillende disciplines intensief samen.

Helma van de Kerkhof

Contactpersoon inloop de Zuidwester/ Huiskamer Tivoli en dagbestedingen & activiteitenbegeleider 

helma.vande.kerkhof@ggze.nl

Helma stratum
Noor van de Voort-de Boer

Ambulant Woonbegeleider 

noor.vande.voort@ggze.nl

Noor stratum
Elles van Den Aker

Ambulant Woonbegeleider
elles.vanden.aker@ggze.nl

Elles stratum
Marly Lemmens

Ambulant Woonbegeleider
marly.lemmens@ggze.nl

Marly stratum
Bob Boshoven

Contactpersoon inloop de Zuidwester/ Huiskamer Tivoli en dagbesteding & Ambulant Woonbegeleider/ Activiteitenbegeleider
bob.boshoven@ggze.nl

Bob stratum
Nicole van Dongen

Contactpersoon inloop de Zuidwester/ Huiskamer Tivoli en dagbesteding & activiteitenbegeleider
nicole.van.dongen@ggze.nl

Nicole stratum
Savanne Davits

Ambulant Woonbegeleider
savanne.davits@ggze.nl

Savanne stratum
Anja van der Zanden

Ambulant Woonbegeleider
anja.vander.zanden@ggze.nl

Anja stratum
Denise Pelzers

Ambulant Woonbegeleider / Ervaringsdeskundig begeleider
denise.pelzers@ggze.nl

Denise stratum
Carmen Rutters
Carmen stratum
Ton Soetens

Ambulant Woonbegeleider
ton.soetens@ggze.nl

Ton stratum
Michelle Vos

Ambulant Woonbegeleider
michelle.vos@ggze.nl

Michelle stratum

Contact met het team Stratum- Tongelre

We zijn dagelijks bereikbaar van 8.00 tot 22.00 uur bereikbaar via telefoonnummer: 06 303 810 14